Wydrukuj tę stronę
wtorek, 25 marzec 2014 02:54

Bajer nr 1 do notebooka

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Magic Cube to przenośna, pełnowymiarowa klawiatura projekcyjna. Pozwala wygodnie korzystać z urządzeń posiadających małe przyciski nawigacyjne lub ekran dotykowy, symulując pełnowymiarową klawiaturę w dowolnym miejscu i czasie.

Laserowy projektor wyświetla klawiaturę na biurku czy innej płaskiej, nieprzezroczystej powierzchni. Użytkownik pisze na niej w taki sam sposób, jak przy użyciu standardowej klawiatury. System czujników opartych o niewidzialną warstwę podczerwieni rejestruje ruchy palców i przekazuje je do urządzenia, które interpretuje je jako odpowiednie litery i znaki.

Dzięki zastosowaniu unikalnej, opatentowanej technologii Cellulon może zaprezentować rozwiązanie stanowiące rewolucyjną odpowiedź na wymagania dzisiejszego mobilnego społeczeństwa – projekcyjną klawiaturę. Urządzenie znane również pod nazwą „wirtualna klawiatura”, „laserowa klawiatura” czy „optyczna klawiatura” sprawdzi się jako niezawodne narzędzie do wprowadzania danych, działające z najwyższą precyzją, przewyższającą wszystkie znane dotąd aplikacje. Celluon kontynuuje prace rozwojowe nad funkcjonalnością i wyglądem swojej klawiatury projekcyjnej, wyznaczając coraz to nowe standardy. Ciągle rozwijająca się firma Cellulon jest niezaprzeczalnie światowym liderem w dziedzinie tego typu technologii.

Klawiatury do laptopów wymiania serwis w katowicach

Czytany 3374 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 08 maj 2014 18:17

Media