Katowice serwis

laptopy i tablety tel: 690417226

Witamy w naszym serwisie komputerów.

Czyszczenie laptopa.

Czyszczeni i konserwacja notebooka. czyszcenie komputera.Jeśli nie przypadkiem trafiłeś na stronę poświęconą naprawie laptopów może zainteresuje Cię to co piszę. Gdy Twój notebook zawiesza się, przegrzewa, resetuje lub miga dioda, a laptop się nie uruchamia może to być sygnał aby zdiagnozować co jest przyczyną blokowania się komputera. Jeśli usterka w laptopie wystąpiła samoczynnie pod wpływem ubiegającego czas,u a komputer nie nosi śladów zalania czy upadku zacznij od wyjęcia baterii w laptopie na kilka minut odłącz zasilanie i spróbuj go załączyć, to powinno zresetować wszelkie potencjały nagromadzone w kondensatorach. Oczywiście komputer się nie uruchomi wtedy możesz włożyć baterię podłączyć zasilanie notebooka i spróbować ponownie z nadzieją że pomogło.

Gdy laptop się przegrzewa i w krótkim czasie obudowa jest gorąca niczym kaloryfer może być zwyczajnie zabrudzony w środku, a jak wiadomo kurz, brud sierść naszych milusińskich nie sprzyja dobremu chłodzeniu komputera. Mając świadomość, że laptop nie był dawno czyszczony można oddać go do serwisu laptopów gdzie zostanie przekonserwowany tzn. usunięty brud, kurz, sierść i włosy, zostaną wymienione stare materiały termoprzewodzące na nowe - maty termoprzewodzące i pasty termoprzewodzące, nasmarowane łożyska wentylatora. Po takiej konserwacji często temperatura pracy procesora i układu graficznego spada z 90 st. C do 40-60 st. co stanowczo pozytywnie wpływa na komfort pracy kiedy trzymamy laptopa na kolanach oraz wydłuża jego żywotność.

Oczywiście można taki zabieg zrobić samemu przy odrobinie wiedzy należy jednak pamiętać, że sprężone powietrze kupowane w supermarketach do czyszczenia układu chłodzenia w laptopie przy niewłaściwym kącie naciśnięcia generuje duże ilości płynu, który może niekorzystnie wpłynąć na wewnętrzne elementy. Lepiej jest użyć specjalnego kompresora. Należy oczywiście wcześniej rozebrać komputer i zrobić to od środka, przy wdmuchiwaniu powierza z zewnątrz może dojść do zatkania kanałów chłodzących oraz zablokowanie wentylatora z nagromadzonym kożuchem z włosów, brudu i tłuszczu co niekorzystnie wpłynie na jego dalszą pracę - przegrzanie i spalenie komputera. Jeśli nie jesteś pewien/pewna czy poradzisz sobie z takim czyszczeniem zawsze możesz skorzystać z profesjonalnego serwisu komputerowego.


Naprawa układu graficzneo, BGA, mostka północnego, mostka południowego w laptopach.

naprawa - wymiana układu bga na płycie główniej notebooka. maszyna reka kopiowanie wymiana bgaKiedy sprawa jest bardziej skomplikowana i czyszczenie laptopa nie rozwiązuje problemu przyczyna może leżeć w uszkodzonym jednym z układów BGA, procesorze, pamięci, biosie, układzie zasilania komputera i jesze wielu innych niewspomnianych elementach. Naprawa lub wymiana układu graficznego, procesora, programowanie biosu, wymiana pamięci to znacznie tańsze rozwiązanie niż wymiana calej płyty głównej której cena najczęściej kształtuje się od 800zł netto, poprzez 1200zł netto a nawet w przypadku sony 6500zł netto w czasie gdy programowanie biosu zaczyna się od 30zł netto, wymiana układu BGA 300zł netto do 650zł netto, czy naprawię układu zasilania od 150zł netto. My Polacy z pobudek finansowych wolimy często wybierać tańszą opcję więc wymiana pły głównej zazwyczaj to ostateczność później zostaje tylko zakup nowego komputera. Przecież nie po każdej kolizji samochodem kupujemy nowe auto.

 

 

Diagnostyka komputera.

diagnostyka komputera - lokalizacja usterki w laptopieZaczynając od dobrej lokalizacji usterki-diagnostyki możemy precyzyjnie określić rodzaj uszkodzenia i zaproponować rozwiązanie lub kilka oraz wycenić precyzyjnie lub załozyć zakres w nieprzewidzianych sytuacjach tak abyś dokładnie wiedział ile zapłacisz za naprawę laptopa. Dobra diagnoza jest nie do przecenienia, to tak jak chodząc z grypą od lekarza do lekarza wykupując dziesiątki niepotrzebych leków nabijając kiesę firmą farmaceutycznym aż trafimy do takiego który powie zą takie trzy tabletki szybko dziąłjące i to wszystko po trzech dniach choroba znika. Jak wazna jest właściwa diagnoza sami widzicie. Nie tracimy czasu, nerwów, pieniędzy. Utrzymanie pacjenta chorego na raka przy życiu przy niewyleczonej choroie to jak czytałem wydatek kilkuset mld dolarów rocznie w skali świata więc niewyleczenie jest opłacalne. W naszym serwisie jest odwrotnie stawiamy na szybką i dokładną diagnozę przedstawiamy ją Tobie i Ty dezydujesz czy naprawa komputera dla Ciebie jest opłacalna. Ciewie prawda?

 

Szukasz serwisu? Zadzwoń lub odwiedź na serwis:

43-190 Mikołów, ul. Rynek 18

tel:32 2264435

 

Do serwisu komputerów zapraszamy szczególnie kleintów z pobliskich miast: Katowice Tychy Mikołów Orzesze Łaziska Sosnowiec Chorzów Mysłowice Ruda śląska Gliwice.

Zapewniamy pogwarancyjny serwis laptopów :: hp :: asus :: acer :: toshiba :: lenovo :: sony vaio :: compaq :: msi :: lenovo :: ibm :: apple :: samsung. Wykonujemy bieżące naprawy oraz serwis laptopów k / Katowic

Naprawy Laptopów na Śląsku

Naprawy Laptopów na Śląsku

niedziela, 10 sierpień 2014 03:39

MACtini

Technologia jutra w zasięgu ręki. MACtini

niedziela, 10 sierpień 2014 03:24

Niesamowita zabawka od Sony

Dzisiaj przedstawiamy niesamowitą zabawkę - bajer od Sony.

odwiedź też wymiana matrywy w notebooku

piątek, 23 maj 2014 19:14

Serwis Mac serwis Apple

-Naprawą inventerów w apple
-Udrażnianiem układów chłodzenia
-Wymianą i naprawą matryc LCD
-Czyszczeniem laptopów applce macbook po zalaniu
-Instalacją systemów operacyjnych
-Reballingiem, naprawą, wymianą układów BGAMacBook
-Naprawą klawiatur, wymiana klawiatury w komputerze apple
-Przeprowadzeniem aktualiacji oprogramowania
-Odzyskiwaniem danych
-Wymianą gniazd USB, LN, VGA i inne
-Wymianą napędów
-Diagnostyką laptopów

apple-komputer

Apple serwis Katowice. Serwis Mac'a

Niedawno sporo naprawa dotyczy uszkodzenia komputera poprzez zalanie cieszą. Taka usterka jest do zrobienia pod warunkim w miar szybkiej rakcji. Im dłużej zwlekamy z oddaniem apple do serwisu tym gorzej. Sprzęt elektroniczny nie lubi wody gdyż szybko koroduje już po kilku dniach, skutki tego mogą być widoczne nie od razu gdyż ścieżki na płycie głównej komputera są miedziane i zabezpieczone jednak po kilku tygodniach czy miesiącach w miejscach gdzie ciecz się zatrzymała i nieodparowała : układy,  kondensatory, dniazda i inne dochodzi do nieodwaracalnych korozjii dlatego tak ważne jest szybkie skontaktowanie sie z serwisem apple w katowicach i skonsultowaniem naprawy usterki.

 

Zobacz też pogwarancyjny serwis apple w Tychach

wtorek, 25 marzec 2014 03:35

Podgrzewacz do kawy USB

Jeżeli przeszkadza Ci szybko stygnąca kawa lub herbata, dużo pracujesz przy komputerze to Podgrzewacz do kubków USB jest dla Ciebie idealny. Nie dość że utrzyma temperaturę Twojego napoju, to dodatkowo posiada 4 wejścia USB, które pozwolą Ci w wygodny sposób podłączać urządzenia do komputera np: Odtwarzacza MP3 lub MP4, GPS, Drukarki, Telefon komórkowy, Aparat lub Kamerę cyfrową itd.

Teraz już nie musicie wstawać od biurka w połowie pracy, aby zastąpić zimny napój waszym ulubionym ciepłym. Teraz wystarczy, położyć kubek na podgrzewaczu i zająć się pracą, a gdy poczujesz pragnienie napić się ulubionego napoju prawie tak samo ciepłego jak na początku.

W dowolnym momencie wystarczy włączyć podgrzewacz (wbudowany włącznik w obudowie), a twoja kawa, herbata czy zupa cały czas będzie idealna do spożycia. Czy można podarować bardziej praktyczny prezent?

Gadżet w pigułce:

 • HUB USB z podgrzewaczem napojów oparty jest o standard USB 1.1.
 • Podgrzewacz utrzymuje temperaturę 50-60 stopni.
 • Współpracuje z USB 1.1 i 2.0 (większość komputerów).
 • HUB posiada 4 porty USB
 • Maksymalna prędkość transmisji danych 12Mb/s.
 • Możliwość dalszego podpinania HUB-ów do max 127 urządzeń.
 • Wymiary 10,2cm x 9,6cm x 2,1cm.
 • Wystarczy podgrzewacz podłączyć do USB, by móc cieszyć się ciepłym napojem.
 • Zgodny z systemami: Windows 98, 98SE, NT, ME, 2000, XP, Vista, Linux, MAC
 • Możliwość włączenia/wyłączenia podgrzewacza bez odłączania od komputera.
 • Średnica podgrzewacza - 7,7cm.
 • Idealny i praktyczny prezent.

Serwis akcesorii do laptopów Katowice zapewnia Adeesoft

wtorek, 25 marzec 2014 03:35

Podstawka chłodząca Zalman

Podstawka chłodząca Zalman ZM-NC3000S HUB USB 17 Funkcjonalność

Dodatkowy port USB zapewnia dostęp do większej ilości urządzeń na raz - bez problemu można podpiąć myszkę, klawiaturę a także napęd zewnętrzny. Regulowana prędkość wentylatora zapewnia komfortową pracę w zależności od zapotrzebowania na chłodzenie. Przy minimalnej prędkości obrotowej wentylatora głośność podstawki to zaledwie 17dB!

 

Stabilność

Gumowe elementy podstawki Zalman zapewniają stabilność utrzymując notebooka na miejscu, bez ryzyka nagłego przemieszczenia się.

 

Maksymalne chłodzenie

Potężne chłodzenie zapewnia duży wentylator o średnicy aż 220 mm - żaden notebook nie będzie w stanie zagrzać się na podstawce Zalman ZM-NC3000S. Dodatkowy komfort pracy zapewnia możliwość regulacji prędkości wentylatora - od 620 do 720 obrotów na minutę.

 

Komfort pracy

Dodatkowy komfort pracy zapewnia możliwość regulacji ustawienia wysokości oraz odpowiednie wyprofilowanie podstawki - dzięki temu ekran notebooka będzie na odpowiedniej wysokości, zapobiegając niewłaściwej postawie, a poprzez to zmniejszając zmęczenie.

 

naprawy pogwarancyjne laptopów w Tychach

 

Podstawka znakomicie redukuje przegrzewanie się notebooka oraz posiada 2 złącza usb.

wtorek, 25 marzec 2014 03:26

Bajer nr 2 do notebooka

X-Tube podłączany do portu USB to w zasadzie typowa lampa próżniowa stosowana do wzmacniania mocy sygnału. Technologia ta obecna jest w sprzęcie audio już od wielu lat, a teraz dzięki japońskiej firmie Hanwa, dźwięk DTS staje się dostępny nawet dla posiadaczy przenośnych komputerów. X-Tube świeci na niebiesko kiedy jest akurat używany.
Do zestawu dołączone są specjalne słuchawki oraz niezbędne oprogramowanie kompatybilne z systemem DTS.

 

Naprawy kart dźwiekowych w notebookach dokonasz w Tychach

W razie problemów z komputerem czy laptopem odwiedź koniecznie stronę http://wkatowicach.serwisylaptopa.naprawa-komputerów.pl/

Do takiego sprzętu polecamy zestawy głośnikowe Creative lub Logitech

wtorek, 25 marzec 2014 02:54

Bajer nr 1 do notebooka

Magic Cube to przenośna, pełnowymiarowa klawiatura projekcyjna. Pozwala wygodnie korzystać z urządzeń posiadających małe przyciski nawigacyjne lub ekran dotykowy, symulując pełnowymiarową klawiaturę w dowolnym miejscu i czasie.

Laserowy projektor wyświetla klawiaturę na biurku czy innej płaskiej, nieprzezroczystej powierzchni. Użytkownik pisze na niej w taki sam sposób, jak przy użyciu standardowej klawiatury. System czujników opartych o niewidzialną warstwę podczerwieni rejestruje ruchy palców i przekazuje je do urządzenia, które interpretuje je jako odpowiednie litery i znaki.

Dzięki zastosowaniu unikalnej, opatentowanej technologii Cellulon może zaprezentować rozwiązanie stanowiące rewolucyjną odpowiedź na wymagania dzisiejszego mobilnego społeczeństwa – projekcyjną klawiaturę. Urządzenie znane również pod nazwą „wirtualna klawiatura”, „laserowa klawiatura” czy „optyczna klawiatura” sprawdzi się jako niezawodne narzędzie do wprowadzania danych, działające z najwyższą precyzją, przewyższającą wszystkie znane dotąd aplikacje. Celluon kontynuuje prace rozwojowe nad funkcjonalnością i wyglądem swojej klawiatury projekcyjnej, wyznaczając coraz to nowe standardy. Ciągle rozwijająca się firma Cellulon jest niezaprzeczalnie światowym liderem w dziedzinie tego typu technologii.

Klawiatury do laptopów wymiania serwis w katowicach

Zapraszamy do serwisu laptopów Katowice.Pogwarancyjny serwis HP ASUS MSI TOSHIBA APPLE SONY Katowice

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Jeśli twój Laptop Sony Vaio przestanie poprawnie działać to powinieneś znaleźć odpowiedni serwis notebooków. Nasz serwis posiada ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Naprawiamy laptopy wszystkich
  Read More

  Serwis laptopów marki Sony Vaio

 • Kiedy twój laptop przestanie poprawnie działać to powinieneś znaleźć odpowiedni serwis notebooków. Nasz serwis posiada ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Naprawiamy laptopy wszystkich marek, które
  Read More

  Serwis laptopów marki Dell

 • Naprawy komputerów na śląsku - Witamy Co naprawisz w naszym serwisie? Śląskie centrum serwisowe laptopów polecamy: skuteczne i szybkie naprawy laptopów na które udzielamy 12 miesięcznej
  Read More

  Witamy w naszym serwisie komputerowym BGA

 • Naprawa mikroukładów w serwisie laptopów na śląsku Co Wybrać? Reballing czy ?Reballing"? Pewnie powiecie ?zaraz, zaraz? przecież to to samo?. Biorąc pod uwagę samo słowo
  Read More

  Rebaling BGA

 • Naprawa laptopów Acer Asus Toshiba HP Sony Vaio Katowice Znane problemy serwisowe notebooka acer Serwis notebooka szczególnie jeśli dotyczy to acer 'a nie jest niczym
  Read More

  Naprawa laptopów

 • Kiedy twój laptop przestanie poprawnie działać to powinieneś znaleźć odpowiedni serwis notebooków. Nasz serwis HP posiada ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Naprawiamy laptopy wszystkich marek,
  Read More

  Serwis laptopów marki HP

Ciekawe Bajery Do Laptopów

Bajer nr 1 do notebooka

Magic Cube to przenośna, pełnowymiarowa klawiatura projekcyjna. Pozwala wygodnie korzystać z urządze...

Read More

MACtini

Technologia jutra w zasięgu ręki. MACtini...

Read More

Podgrzewacz do kawy USB

Jeżeli przeszkadza Ci szybko stygnąca kawa lub herbata, dużo pracujesz przy komputerze to Podgrz...

Read More

Niesamowita zabawka od Sony

Dzisiaj przedstawiamy niesamowitą zabawkę - bajer od Sony. odwiedź też wymiana matrywy w notebook...

Read More

Bajer nr 2 do notebooka

X-Tube podłączany do portu USB to w zasadzie typowa lampa próżniowa stosowana do wzmacniania mocy sy...

Read More

Podstawka chłodząca Zalman

Podstawka chłodząca Zalman ZM-NC3000S HUB USB 17 Funkcjonalność Dodatkowy port USB zapewnia dostęp ...

Read More